Шахрайство з пенсіонерами!

❗️Обережно, шахраї!
🆘Літнім людям України потрібна допомога та захист!
З такими ошуканими людьми ми зустрічаємось і в нашому офісі, коли вони приходять за порадами.
👉Потрібні зміни в законодавстві: убезпечити літніх людей, підключаючи в ОБОВ`ЯЗКОВОМУ порядку до процесу оформлення документів Договору дарування ТРЕТЮ СТОРОНУ — юристів, службу соціального захисту або дільничого. 
👉Самотні пенсіонери часто стають жертвами шахраїв. Винахідливі люди без власного житла пропонують одиноким пенсіонерам тепло, догляд і турботу в обмін на квартиру. На перший погляд, у виграші залишаються всі: літні люди сподіваються на благополучну старість, а платники ренти — на свій кут. Однак в реальності нерідко все закінчується банальною шахрайською схемою.
Самотні пенсіонери в Україні, не маючи знань, підтримки, та знаходячись в скрутних обставинах, підписують #ДОГОВІР_ДАРУВАННЯ.

    ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ!
Правда про Договори дарування

Договір дарування — річ серйозна, і укладати його однозначно варто лише тоді, коли ви готові повністю і назавжди розлучитися зі своєю власністю, не ставлячи новому власникові жодних умов. Посилання на те, що ви «не до кінця зрозуміли», «не знали», що вам «щось обіцяли натомість», на жаль, не працюють. Оскаржити договір дарування теоретично можна, але шанси на позитивне рішення є нікчемними.

БЕЗ КОНСУЛЬТАЦІЇ З ЮРИСТОМ НІКОЛИ НЕ УКЛАДАЙТЕ ДОГОВОРИ ДАРУВАННЯ.

Самотні пенсіонери часто стають жертвами шахраїв. Винахідливі люди без власного житла пропонують одиноким пенсіонерам тепло, догляд і турботу в обмін на квартиру. На перший погляд, у виграші залишаються всі: літні люди сподіваються на благополучну старість, а платники ренти — на свій кут. Однак в реальності нерідко все закінчується банальною шахрайською схемою. Частіше страждають люди похилого віку. Доходить до того, що їх просто вбивають, і не тільки за квадратні метри, але і за грошові заощадження.

Охочі дістати квартиру чи будинок найчастіше втираються в довіру і перший час дійсно намагаються виконувати всі умови. Однак потім можуть підсунути літній людині договір дарування чи купівлі-продажу. І все: прощай, квартира. Це в кращому випадку.

 
 
  Якщо пенсіонер підписав такий документ, розірвати просто так його неможливо, тим більше якщо зловмисник виселив старого в хоспіс або викинув на вулицю. Саме тому літній людині, якщо він дієздатний, щоб убезпечити себе, потрібно відразу підключати до процесу оформлення документів третю сторону — знайомих, сусідів, органи опіки або хоча б дільничного. Рішення про таке поодинці загрожує трагічними наслідками.

Comments are closed.