Наслідки насильства в сім`ї для суспільства

〽️Найважливішими соціальними наслідками насильства над жінками в сім’ї, як з’ясувалося, є проблеми виховання, пов’язані з так званим явищем «соціальної естафети», коли діти, які спостерігали за насильством в сім’ї, переносять цей негативний досвід у власне життя.
〽️Домашнє насильство постійно і в значній мірі виснажує економіку країни та її громадян, а також негативно впливає на населення.
〽️В Україні значна кількість убивств здійснюється на підставі домашнього насильства. Безкарність штовхає насильника, домашнього хулігана на вбивство. За оцінками юристів саме серед родичів відбувається близько 40% усіх зареєстрованих вбивств, причому на одне вбивство чоловіка дружиною припадає сім убивств дружин їхніми чоловіками. Фахівці підкреслюють, що жінки у більшості випадків вдаються до вбивства для самооборони або доведені до скрути безпробудним пияцтвом чоловіка, побоями, знущаннями над дітьми.
〽️30 — 40% викликів міліції на день пов’язані з побутовим насильством.
〽️50% усіх бездомних жінок і дітей пішли жити на вулицю, рятуючись від насильства в сім’ї.
〽️Більшість справ про розлучення порушуються в результаті домашнього насильства.
〽️ Більшість опитаних жінок в Україні відмітили домашнє насильство як причину, яка спонукає багатьох молодих українських жінок їхати з країни в пошуках роботи, ризикуючи потрапити в ситуацію торгівлі людьми.

Comments are closed.