Моя Українська Жіноча Мрія

➡️Не про політику, а про майбутнє України в наших дітях.

Більше 1,1 млн. українських жінок на рік зазнають фізичного та сексуального насильства, а 600 на рік гине. При цьому, під час військових дій гинули 174 жінки на рік!

😪73% з них нікому не розповідають про це. Чому? Бо їх засуджують, їх лякає бездія органів влади та поліції, переслідування та погрози насильника, недостатність фінансів для участі в судах і т.д.

➡️Тема насильства щодо жінок не популярна тому що, по перше, є вже наші традиційні українські стереотипи: Б`є – значить любить, колись зміниться, а хто і чим мені допоможе і т.д., з другого боку оточуючі кажуть: сама винна, дивилась кого вибирала, чого не підеш від нього і т.д.

❓Але яке право ми маємо звинувачувати цих жінок, якщо в нашій країні не було просвітницької діяльності, виконання законів та поліція, зазвичай, мала позицію, що насильство – це сімейні справи? Чи багато людей піднімаються на захист таких жінок, які страждають разом з дітьми?

Є не одне дослідження, не вдаючись до цифр та дат, просто зазначу, що насильство з боку чоловіка у шлюбі або при спільному проживанні залишається найпоширенішою формою насильства проти жінок. Портрет жінок, уразливих до насильства, не змінився з 2007 року: найчастіше у досвіді насильства у шлюбі зізнавалися жінки 40-49 років, мешканки сільської місцевості, з середньою або незакінченою середньою освітою та низьким рівнем добробуту, а також ті жінки, чий батько бив матір, і ті, що вважають, що за певних обставин чоловік може бити дружину. Дуже часто жінки, які піддаються насильству в шлюбі, зазнають не один вид насильства – фізичний, сексуальний чи емоційний, а одразу кілька.

➡️Одною з основних проблем вирішення цього питання, це знайти сміливість та підтримку зізнатись жінці у насильстві та десь жити їй без загрози життю, поки вирішуються юридичні питання.

Проблема в тому, коли жінка вже наважується втекти чи її виставив чоловік на вулицю, а дуже часто разом з дітьми, в нашій державі майже немає Притулків, куди б можна було її оформити на тимчасове проживання!

#Моя_Українська_Жіноча_Мрія відкривати Притулки для таких мам з дітками, щоб захистити їх від страждань, а в деяких випадках навіть від смерті та проводити соціальну роботу з дітьми, жінками та їх чоловіками. Я вірю, що 💪УКРАЇНСЬКІ ЧОЛОВІКИ 💪– НАЙКРАЩІ, просто багато з них ще не зрозуміли, що домовитися можна з людиною поруч не тільки фізичною силою, але й іншими цивілізованими методами.

Я проживаю в Бориспільському районі, в якому немає ні одного подібного Притулка. Влітку з Божою поміччю ми з чоловіком зареєстрували Громадська організація РІДНЯ з ознакою неприбутковості та мріємо відкривати Притулки для мам з дітьми, що страждають від насильства та Центри для чоловіків, які страждають від хімічних залежностей. Жінкам з дітками буде потрібна тимчасова реєстрація, тому нам вкрай потрібно Притулки оформляти на громадську організацію.

🆘Ми дивились кілька варіантів будинків в Бориспільському районі, в залежності від стану, їх ціна від 15 до 20 тис.дол. Здається багато, але якщо поділити на 10 тис. людей, то це 50 грн і сума вже буде для першого Притулку.
Якщо тема збереження сім`ї, захисту жінок та дітей, реінтеграції чоловіків з залежностями зворушує ваше серце, запрошую стати частиною цієї української мрії.

________________________________________
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “РІДНЯ”
У ГРИВНІ:
Рахунок 26005011186036
МФО 325365 ПАТ “КРЕДОБАНК” Код 42313803
Призначення платежу: благодійна пожертва.

________________________________________
В Євро (EUR)
Intermediary Банк-посередник
KBC BANK NV, Brussels , Belgium SWIFT:KREDBEBB
or/або COMMERZBANK AG, Frankfurt, Germany SWIFT: COBADEFF
or/або UNICREDIT S.P.A., Milano, Italy SWIFT: UNCRITMM
or/або RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AG, Vienna, Austria SWIFT: RZBAATWW
Beneficiary’s bank Банк-одержувача
JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine SWIFT:WUCBUA2X
Beneficiary Одержувач Name Acc. No IBAN
«RIDNYA» 26005011186036 UA093253650000026005011186036
Details of payment: charitable donation.

_______________________________________
В доларах США (USD)
Intermediary Банк-посередник
BANK OF NEW YORK MELLON, New York , USA SWIFT: IRVTUS3N
Beneficiary’s bank Банк-одержувача
JSC KREDOBANK Lviv, Ukraine SWIFT:WUCBUA2X
Beneficiary Одержувач Name Acc. No IBAN
«RIDNYA» 26005011186036 UA093253650000026005011186036
Details of payment: charitable donation.

ДАРУЮ ДОБРО — ЗМІНЮЮ СВІТ
Наші проекти, контакти:
https://ridnya.com/
https://fb.com/ridnya.kiev/
Проект «Я Подарую та Здивую!»
https://fb.com/igivegoodgift
Проект «Я Подарую Життя»
https://fb.com/igivelife/

Comments are closed.